Par izkrasopats.lv

Daudzus gadus atpakaļ dzima šī ideja, izveidot krāsojamo lapu vietni internetā. Laika gaitā šis projekts ir gan cēlies gan kritis un tā klupdams krizdams tas ir nonācis līdz šai versijai. Vienu brīdi saucās šis projekts par coloring.cool, jo bija ķecerīga doma skatīties uz plašo pasauli, bet sākoties jocīgajiem laikiem nolēmām atgriezties pie saknēm un atkal ar lepnumu saukties – IZKRASOPATS.LV.

Jāatdzīst, ka interneta plašumi ir pilni ar bezmaksas krāsojamām lapām, praktiski visām gaumēm. Bet ir ticība, ka izkrasopats.lv izdosies šai krāsojamo lapu jūrai piešķirt arī savu artavu un Latvijas bērni krāsos ne tikai “Unicorn”, “Princess” un “Lol”, bet arī lācīšus, zaķīšus un vilciņus.

Pats grūtākais ir radīt šīs lapas, it īpaši, ja neesi ar zīmuli uz tu, bet neesam jau vieni uz šīs pasaules, tāpēc ir jāizdodas.

Aicinām māksliniekus un zīmēšanas entuziastus, kas vēlās un grib radīt kādu krāsojamo lapu bērniem, to sūtīt mums uz [email protected]. Izvietosim šos mākslas darbus ar  atsauci uz autoru un teiksim lielu PALDIES.

Tā kā šis ir sociāls projekts, tad mēs nekad neizmantosim nevienu autoru darbu kādiem komerciāliem mērķiem, tos nepārdosim vai kā savādāk neizmantosim, lai gūtu ienākumus.

Ja jums ir idejas, ko izkrasopats.lv varētu darīt labāk vai savādāk, esiet laipni aicināti ar tām dalīties.

Ar cieņu,

Artis Čodars